Studentka trzeciego roku kierunku Kryptologia i Cyberbezpieczeństwo interesująca się cyberbezpieczeństwem, a w szczególności Informatyką Śledzczą. Z tej dziedziny przygotowała zadanie na zawody CTF, których była współorganizatorką jako członek zarządu Koł Naukowego CyberSecurity oraz prowadzi LinkedIn Koła. Ponadto, angażuje się jako autorka tekstów o tematyce cyberbezpieczeństwa w serwisach WAT. Była również przewodniczącą komitetu organizacyjnego II Ogólnopolskiej Konferencji Student Cybernetics Symposium WAT, podczas której była konferansjerką jednej z sesji.
Student drugiego roku informatyki zainteresowany DevSecOps oraz inżynierią oprogramowania. Laureat nagrody "Najlepsza merytorycznie praca" w konkursie organizowanym w ramach Polskiego Forum Teleinformatyki. Zajmował czołowe miejsca w hackathonach m.in. data4good berlin, HackYeah, czy NASA Space Apps Challenge Stalowa Wola. Współorganizator meetupów, workshopów, hackathonów i webinarów technologicznych. Dwukrotnie wyróżniany na liście T500 (2023, 2024), GitHub Campus Expert, członek rady dyrektorów All Tech is Human University Network.
Studentka kierunku Kryptologia i Cyberbezpieczeństwo. Aktywnie zgłębia świat CTF, uczestniczyła w ogólnopolskich konferencjach naukowych, takich jak I edycja SCS (Student Cybernetics Symposium), gdzie wygłaszała swój projekt, oraz międzynarodowych wydarzeniach, takich jak "SECOSAFT" i "CADET INOVA" w Rumunii.
Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i badaniu bezpieczeństwa, wydajności oraz stabilności systemów teleinformatycznych. Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku Informatyka. Doktor nauk technicznych w zakresie informatyki – teleinformatyka. Adiunkt w Instytucie Teleinformatyki i Cyberbezpieczeństwa Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych. Wyróżniony tytułem Zasłużony Nauczyciel Akademicki WAT oraz dyplomem za najlepsze wyniki w ocenie okresowej nauczycieli akademickich Wydziału Cybernetyki za lata 2020-21. Kierownik zespołu, który w 2012 roku przygotował i przeprowadził kontrolowany atak na systemy infrastruktury krytycznej w ramach pierwszych w Polsce ćwiczeń z ochrony cyberprzestrzeni Cyber-Exe Polska 2012. Kierownik zespołu, który w 2016 roku po wykryciu masowego pobierania danych osobowych przez kancelarie komornicze, z ramienia WAT przeprowadził analizę oraz opracował doraźne wytyczne dotyczące technicznych aspektów bezpiecznego korzystania z rejestru PESEL. Od 2014 - roku wielokrotnie wchodził w skład zespołu reprezentującego Polskę na międzynarodowych, ocenianych ćwiczeniach Locked Shields, z którym w roku w 2014 roku zajął pierwsze miejsce (wygrywając między innymi z zespołem reagowania na cyberataki Paktu Północnoatlantyckiego - NATO CIRC). W roku 2019 i 2021 w ramach wspomnianych ćwiczeń pełnił rolę lidera grupy zajmującej się ochroną routerów i zapór sieciowych.